Domů » Autobusy » Třebíč

Třebíč

Jízdní řády autobusů Třebíč

Chcete si vyhledat autobusový spoj směr Třebíč a ověřit si cenu lístku do autobusu jak za jednosměrný tiket, tak za zpáteční jízdenku? Přes výše uvedený rezervační formulář (jízdní řád autobusů IDOS) si můžete najít autobusovou zastávku v Třebíči preferované lokalitě a to včetně kompletního seznamu autobusových nádraží (zastávek) v blízkém okolí. Pokud budete hledat aktuální ceníky jízdného od jednotlivých dopravních společností v ČR včetně MHD dopravců, postačí vám vyhledávání odjezdů autobusů přes IDOS jízdní řády - vyhledat spojení jednotlivými autobusovými linkami můžete online přes internet, případně použitím tištěných jízdních řádů, které najdete přímo na autobusovém nádraží Třebíč , případně v okolních obcích a u autobusových přepravců (autobusák) v místě vašeh obydliště. Můžete také zvolit alternativní způsob dopravy a vyzkoušet dopravu směr Třebíč vlakem. Je důležité využívat pouze aktuální databáze pro rok 2015-2016, kde najdete platné ceny autobusové dopravy pro jednotlivé lokality v České republice i zahraničí.

Cena autobusové jízdenky & online prodej lístků

Stejně jako v případě vlakové dopravy vás jistě budou zajímat také aktuální a konečné ceny autobusových jízdenek Třebíč a zpět. Jak již bylo řečeno, dnešní nebo zítřejší cenu lístku do autobusu si snadno ověříte přes výše uvedený rezervační formulář, respektive online jízdní řád autobusů od IDOS a serveru iDnes.cz, kde najdete také alternativní možnosti dopravy po České republice i zahraničí. Jestliže hledáte městskou hromadnou dopravu, tedy MHD Třebíč, můžete kromě oficiálních webových stránek zkusit hledat na google a najít cenově výhodnou alternativu, tedy jiný způsob dopravy, v některých případech to může být i taxi služba Třebíč, byť jde obvykle o drahý způsob přepravy osob, alespoň ve velkých městech. Jízda taxíkem do Třebíče je obvykle dražší než jízda autobusem či vlakem, ale s některými taxikáři je možné se dohodnout na nižší ceně!

ČSAD Třebíč & jízdní řád MHD

Československá automobilová doprava a Československá státní automobilová doprava (slovensky Československá štátna automobilová doprava), známé pod obvykle užívanou zkratkou a logem ČSAD, byly názvy národních, později státních podniků zajišťujících autobusovou dopravu pro Třebíč a dopravu nákladními automobily. Zkratku ČSAD si ponechaly v názvu i některé z dnešních dopravních společností, zejména těch, které vznikly transformací a privatizací státních podniků. Pokud hledáte jízdní řády ČSAD pro město Třebíč (wikipedia), případně detailní informace o způsobu dopravy pomocí MHD linek, podívejte se na oficiální webové stránky města, kde obvykle najdete dostatečné informace. Jestliže vás zajímá hlavní autobusové nádraží Třebíč, jste zde správně. V opačném případě, pokud potřebujete vyhledat vedlejší autobusová nádraží a stanice autobusů, hledejte dále. Prohlédněte si náš online autobusový jízdní řád Třebíč a okolní obce 2018 - včetně MHD.

Vyhledat dopravní spojení Třebíč - Praha -

Pro vyhledání autobusového spoje Třebíč - Praha - a zpět, případně v opačném pořadí, stačí zadat přesné odjezdové a příjezdové informace do vyhledávací aplikace, která vám následně prohledá databázi autobusových linek a nabídne časově i cenově nejvýhodnější trasy s či bez přestupů. Vydejte se autobusem z/do Prahy s odjezdem z obce Třebíč, nebo využijte možnosti najít a zaplatit cestu vlakem na najbližší autobusovou nebo vlakovou zastávku. Jízdní řády pro autobusovou dopravu ČSAD Třebíč můžete prozkoumat na oficiálním webu obce (města). Vydejte se autobusem do Třebíče a zvolte si zrychlený autobusový spoj za pár korun. Autobusák vás může informovat o ceně autobusu na jeden kilometr. Ptáte se, kde koupit jízdenku na autobus? Autobusovou jízdenku či místenku si můžete koupit v samoobslužných automatech na jízdenky, v trafice či vybraných obchodech. Jízdenky do Třebíče si můžete zakoupit také u řidiče autobusu (obvykle cena s přirážkou), přes mobilní aplikaci (Android, iOS, Windows), případně formou SMS zprávy.

Autobusové nádraží Třebíč

Aktuální informace o autobusových zastávkách Třebíč a v okolních obcích najdete v městských informačních centrech, na stránkách jednotlivých autobusových dopravců, kteří fungují na linkách autobusů ve městě Třebíč a přilehlých oblastech. Přes náš rezervační systém si vyhledejte autobusové nádraží v lokalitě Třebíč a zvolte linku autobusu, která nejlépe vyhovuje vaším požadavkům na daný spoj. Po vyhledání autobusového stanoviště a zadání požadovaných parametrů do jízdního řádu autobusů Třebíč od IDOS si budete moci zvolit konkrétní stanoviště autobusu v dané obci (městě, vesnici). Mějte, prosím, na paměti, že některé bus linky fungují pouze jako zastávky "na znamení" a je tedy potřeba dorazit na dané autobusové nádraží včas a s předstihem. Aktualizované informace o přeložení autobusových zastávek v obci Třebíč najdete u příslušného MHD podniku.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Autobusové spojení: Třebíč
Díky aktuálním jízdním řádům autobusů směr Třebíč a zpět vždy stihnete odjezdy a příjezdy z autobusových stanic a zastávek ve vašem okolí. Kompletní seznam autobusových zastávek (Třebíč a okolí) najdete níže. Vyhledejte si autobusový spoj online na internetu a kupte si jízdenku do autobusu přes sms, nebo od řidiče autobusu přímo na místě. Jízdní řády autobusů IDOS najdete výše. Vyhledat autobusové spojení z/do města Třebíč včetně online rezervace a objednávky autobusových jízdenek přes internet můžete provést přes výše uvedený formulář.
Pokuty MHD: Třebíč
Jezdíte načerno a už vás někdy chytil revizor městské hromadné dopravy ve městě Třebíč, případně jeho okolí? Pokuty za cestování bez platného lístku jsou vysoké, ale ještě vyšší jsou v případě, že dojde k opožděné splátce pokuty nastavené od revizora v MHD, který vás chytil při cestování bez platného lístku na tramvaj, metro, autobus či vlak. Jaké jsou promlčecí lhůty a pokuty za jízdu načerno v MHD Třebíč se dozvíte zpravidla na webových stránkách dopravního podniku v místě vašeho bydliště. Jedno je ale jisté, cestovat bez platné a řádně zaplacené jízdenky se dlouhodobě nevyplatí. Pokuty v MHD Třebíč od revizorů V diskusi o poplatcích za správní řízení u města nebo dopravního podniku se dozvíte nejen to, kolik zaplatíte revizorům za neplatný lístek, ale také zajímavé rady a tipy jak nenaletět na triky revizorů v MHD Třebíč (jízdné na autobusy, vlaky, tramvaje, metra), případně na linkách meziměstských autobusů a vlaků. Stejně jako cestovné, i pokuty v MHD zdražují a stejně tak i náklady na vymáhání pohledávek spojených s jízdou na černo a následným správním řízením. Výši přirážky vám kromě revizora oznámí také vymahatel (exekutor či vymahatelská agentura) a zaplatit pokutu můžete zpravidla na doplatkové pokladně.
Prodej e-jízdenek online
Možná jste si všimli, že při vyhledávání v jízdním řádu autobusů IDOS máte možnost některé autobusové jízdenky zakoupit online přes internet prostřednictvím služby AMSBUS (Automatizovaný Místenkový Systém BUSů), což není nic jiného, než předprodejní systém pro dálkové a mezinárodní linky autobusové dopravy, který poskytuje a provozuje společnost ČSAD Střední Čechy (zákaznická podpora). Díky pravidelně aktualizovaným informacím o rozprodanosti jízdenek (místenek) do jednotlivých autobusů pomocí rozšířené sítě dispečerských poboček je možné celkem přesně sledovat vytížení jednotlivých autobusů a nabídnout online prodej e-jízdenek do autobusu směr Třebíč a okolí. Koupit ejízdenku můžete velmi snadno přes IDOS vyhledávací formulář zadáním požadovaného autobusového spojení, případně na serveru amsbus.cz, kde najdete veškeré důležité informace a rady k nákupu autobusových jízdenek přes internet včetně možnosti vrácení e-jízdenky.
Jízdní řády autobusů
Pokud jste jako já a mnoho jiných měli problémy s vyhledáním dopravního spojení z konkrétní lokality v České republice, ale i zahraničí a nemohli jste najít ten nejvhodnější a nejlevnější autobusový spoj, jistě jste hledali jiné - náhradní - řešení. Jistě, můžete využít jízdní řády v tištěné podobě, ale v době internetu jde pouze o náhradní řešení, které řeší spíše krizové situace, kdy nemáte "po ruce" internet. Dnes můžete mít kvalitní aplikaci "jízdní řády" na mobil (tablety, mobilní telefony), případně vyhledávat autobusové spojení do obce Třebíč na PC z pohodlí domova. Přestože je zde celá řada autobusových dopravců, jsou zde mobilní aplikace určené pro autobusovou dopravu, které sdružují různé dopravce včetně MHD v konkrétních městech čr, ale také mobilní apps konkrétních přepravců. Pokud jezdíte autobusy Student agency, jistě rádi využijete aplikaci můj vlak, která je dostupná také pro ověření autobusového spojení od autobusů studentagency. Drtivá většina programů je určena a dostupná pro telefony s operačním systémem Android a pro platformu iOS.
Jízdní řády vlaků
Jízdní řády od IDOSu jsou jednoznačně nejpoužívanější aplikací pro vyhledání jakéhokoli dopravního spojení v České republice. Tento online nástroj vám pomůže snadno a rychle vyhledat vlakové spojení a to včetně aktuálních informací o výlukách na železničních tratích, přesných informací o zpoždění jednotlivých vlaků, případně nejvýhodnější varianty navazujících spojení. Vy si zvolíte železniční stanici (nádraží Třebíč) odjezdu a příjezdu a systém za vás najde nejkratší a nejrychlejší trasu, která povede do vašeho cíle! Také pro ověření vlakového spoje jsou zde bezplatné mobilní aplikace. Pokud preferujete instalaci jízdního řádu na operační systém Android, stahujte zde. Pro mobilní telefony s iOS od Apple iPhone stahujte tuto aplikaci. Tyto mobilní aplikace jízdních řádů můžete zdarma stáhnout například na webových stránkách Českých drah. Zajímají vás přesné časy odjezdů a příjezdů včetně předpokládaného zpoždění? Zkuste plikaci můj vlak se kterou si můžete vyhledat vlakové spojení včetně podrobných informací a možnosti přímého nákupu jízdenky, zjistit nepřeberné informace o konkrétním vlaku a jeho aktuální pozici včetně průběžných aktualit. Dále si snadno ověříte info z odjezdových tabulí, spožděních, nástupišti či odjezdové koleji. Jako přihlášený uživatel navíc můžete využívat "správce zakoupených jízdenek" pro lepší přehled o zakoupených jízdách a snadné opakování předešlých nákupů a jejich předložení průvodčímu při kontrole ve vlaku!
Jízdní řády MHD
Městská hromadná doprava je především v hlavním městě Praze velmi důležitou součástí dopravního systému. Naše online jízdní řády umožňují kombinovat jak meziměstskou tak městskou dopravu tak, abyste našli to nejvýhodnější a nejrychlejší dopravní spojení po celé čr. Zadejte tedy odjezdové a příjezdové místo a systém vám dle aktuálních preferencí a změn na trasách nabídne dopravní spojení, které by mělo šetřit váš čas i peníze. Co se týká MHD Praha, ověřit dopravní spojení si můžete přímo na oficiálních webových stránkách dpp.cz. Pokud hledáte informace o městské hromadné dopravě ve vašem měste či obci, klikněte nejrpve v menu na správnou položku a přejděte do sekce MHD dopravy pro jednotlivá česká města. Pro nejaktuálnější informace je dobré navštívit webové stránky dopravního podniku v dané lokalitě.
Rezervace levných letenek
Všichni nabízejí levné letenky ale jak a kde je opravdu najít se dozvíte málokde. Pravdou je, že cena letenky se odvíjí od mnoha navzájem souvisejících faktorů a jen skuteční lovci jsou schopní sehnat ty nejlevnější letenky za korunu či euro :) Pro obyčejné smrtelníky, kteří nemohou trávit hledání leteckého spojení desítky hodin je zde vyhledávač leteckého spojení, který prohledává aktuální databáze letů od leteckých společností a dopravců z celého světa. Tyto systémy se nazývají Galileo a Amadeus. Nevíte jak si ověřit cenu letenky do vybrané lokality? Nevyplatí se daná destinace autobusem či vlakem a proto zvažujete cestu letadlem? Přejděte na sekce s letenkami a zkuste najít a porovnat ty nejlevnější letenky z akčních nabídek nízkonákladových leteckých společností, případně zvolit některý z charterových letů důvěryhodných cestovních kanceláří a agentur, kteří nabízejí low cost lety do turisticky oblíbených destinací nejen u moře či na horách.

Slide up