Domů » Mhd » Domažlice

Domažlice

MHD Domažlice: městská hromadná doprava

Potřebujete si vyhledat spojení přes jízdní řády MHD Domažlice a najít nejkratší trasu do místa svého cíle? Ne každé město v České republice má vlastní dopravní podnik (DPP), který by provozoval městskou hromadnou dopravu za pomoci autobusů, vlaků nebo třeba trojelbusů, tramvají či vozidel metra. V takovém případě je možné využít soukromých poskytovatelů městských i meziměstských linek a vyhledávat dopravní spojení přes jízdní řády MHD autobusů od IDOS (vyhledávací formulář výše na této stránce). Pochopitelně, že vás zajímají také ceny jízdného pro Domažlice a městskou hromadnou dopravu v roce 2015 pro okolní města, případně ceníky přenosných kupónů a slevových poukazů na roční permanentky v hromadné (integrované) dopravě. Veškeré info najdete na jednotlivých dopravních podnicích, případně webových stránkách městské hromadné dopravy, případně na vývěsce místního městského úřadu. V některých městech si můžete zakoupit celodenní jízdenku a požádat o mapy tras (A,B,C) jako v pražském metru.

Cena jízdenek & prodej lístků do MHD

Co se týká přímého prodeje lístků do MHD Domažlice a aktuálních cen jízdného, je potřeba sledovat jednotlivé veřejné dopravce, případně se informovat na pobočce městského úřadu. Ať už vám jde o vyhledání spojení, případně tisk jízdních řádů pro autobusy, vlaky, metra, tramvaje, taxi služby nebo jiné dopravní prostředky, můžete se kromě hledání na googlu zeptat také přímo zde v online poradně, kde vám více zkušení cestovatelé jistě rádi poradí. Výše si můžete najít odjezdy a příjezdy MHD autobusů na stanice a zastávky ve městě Domažlice a jeho okolí a v případě zájmu si vybranou jízdenku rovnou koupit (objednat) přes online rezervační systém, nebo formou sms zprávy z mobilního telefonu. Ceny jízdného se liší s ohledem na to, zda jde o dospělou osobu, seniora, studenta a nejlevnější jízdné v MHD je pro děti a kojence. Pokud si chcete koupit průkaz MHD pro dítě, obraťte se na dopravní podniky (firmy) ve vašem městě a informujte se o cených jízdného a možnostech hledání v jízdním řádu MHD .

IDOS MHD Domažlice & jízdní řád

Městská hromadná doprava Domažlice a okolí včetně aktuálních jízdních řádů týkající se městské a meziměstské dopravy prostřednictvím autobusů a vlaků je záležitostí jak konkrétních měst a městských částí, tak některých externích služeb. My vám přinášíme aktuální informace o možnostech městské dopravy z databáze IDOS MHD Domažlice a jízdních řádů, které prohledávají nabídky od více dopravců, včetně menších soukromých vlakových i autobusových dopravců. Pokud si objednáte taxi službu Domažlice , zaplatíte zpravidla mnohem více peněz, než když si vyhledáte MHD spojení autobusem nebo vlakem do konkrétní obce.

Dopravní spojení vlakem, autobusem, tramvají, metrem

MHD doprava v obci Domažlice je kombinována městskou a příměstskou dopravou a jízdným v autobusech, vlacích, případně také tramvajích, metrech, trolejbusech a jiných dopravních prostředcích. Jestliže si potřebujete vyhledat dopravní spoj konkrétním dopravním prostředkem, podívejte se na nabídku vlakových spojů směr Domažlice a najděte si trasu, která bude odpovídat vašim požadavkům. Pokud preferujete autobusový spoj, ať již městský či meziměstský, zkuste naše IDOS jízdní řády autobusů Domažlice a zpět, případně navštivte webové stránky městského úřadu a najděte zde detailní informace o možnostech dopravy, cenách jízdného a další zajímavosti, které vám cestování usnadní. Taxi služba Domažlice do místní hromadné dopravy samozřejmě nepatří, nicméně pokud hledáte rychlou přepravu na krátkou vzdálenost, bývá taxík ideální možností. Zavolat taxi pro Domažlice můžete jednoduše hledáním přes seznam.cz nebo google.cz, případně jednoduše vyhledáním na internetu, případně zavoláním na informační služby (1188). Na některých trasách operují také autobusy Student Agency a konkurenčních autobusových dopravců za různé ceny.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
MHD Domažlice: IDOS
Potřebujete si vyhledat dopravní spojení přes MHD Domažlice? Ať již cestujete vlakem, tramvají, nebo autobusem přes město Domažlice, nebo okolní obce, budete si muset vyhledat spoj a využít online jízdní řády MHD dopravy (IDOS) autobusů a dalších alternativních způsobů přepravy osob. Zkuste si vyhledat mhd spojení a ověřit si ceny jízdného v roce 2015 (2016). Na oficiálních webových stránkách dopravního podniku města Domažlice si můžete zakoupit i roční jízdenky se slevou a obyčejné jednosměrné či zpáteční a zvláštní jízdné.
Pokuty MHD: Domažlice
Jezdíte načerno a už vás někdy chytil revizor městské hromadné dopravy ve městě Domažlice, případně jeho okolí? Pokuty za cestování bez platného lístku jsou vysoké, ale ještě vyšší jsou v případě, že dojde k opožděné splátce pokuty nastavené od revizora v MHD, který vás chytil při cestování bez platného lístku na tramvaj, metro, autobus či vlak. Jaké jsou promlčecí lhůty a pokuty za jízdu načerno v MHD Domažlice se dozvíte zpravidla na webových stránkách dopravního podniku v místě vašeho bydliště. Jedno je ale jisté, cestovat bez platné a řádně zaplacené jízdenky se dlouhodobě nevyplatí. Pokuty v MHD Domažlice od revizorů V diskusi o poplatcích za správní řízení u města nebo dopravního podniku se dozvíte nejen to, kolik zaplatíte revizorům za neplatný lístek, ale také zajímavé rady a tipy jak nenaletět na triky revizorů v MHD Domažlice (jízdné na autobusy, vlaky, tramvaje, metra), případně na linkách meziměstských autobusů a vlaků. Stejně jako cestovné, i pokuty v MHD zdražují a stejně tak i náklady na vymáhání pohledávek spojených s jízdou na černo a následným správním řízením. Výši přirážky vám kromě revizora oznámí také vymahatel (exekutor či vymahatelská agentura) a zaplatit pokutu můžete zpravidla na doplatkové pokladně.
Prodej e-jízdenek online
Možná jste si všimli, že při vyhledávání v jízdním řádu autobusů IDOS máte možnost některé autobusové jízdenky zakoupit online přes internet prostřednictvím služby AMSBUS (Automatizovaný Místenkový Systém BUSů), což není nic jiného, než předprodejní systém pro dálkové a mezinárodní linky autobusové dopravy, který poskytuje a provozuje společnost ČSAD Střední Čechy (zákaznická podpora). Díky pravidelně aktualizovaným informacím o rozprodanosti jízdenek (místenek) do jednotlivých autobusů pomocí rozšířené sítě dispečerských poboček je možné celkem přesně sledovat vytížení jednotlivých autobusů a nabídnout online prodej e-jízdenek do autobusu směr Domažlice a okolí. Koupit ejízdenku můžete velmi snadno přes IDOS vyhledávací formulář zadáním požadovaného autobusového spojení, případně na serveru amsbus.cz, kde najdete veškeré důležité informace a rady k nákupu autobusových jízdenek přes internet včetně možnosti vrácení e-jízdenky.
Jízdní řády autobusů
Pokud jste jako já a mnoho jiných měli problémy s vyhledáním dopravního spojení z konkrétní lokality v České republice, ale i zahraničí a nemohli jste najít ten nejvhodnější a nejlevnější autobusový spoj, jistě jste hledali jiné - náhradní - řešení. Jistě, můžete využít jízdní řády v tištěné podobě, ale v době internetu jde pouze o náhradní řešení, které řeší spíše krizové situace, kdy nemáte "po ruce" internet. Dnes můžete mít kvalitní aplikaci "jízdní řády" na mobil (tablety, mobilní telefony), případně vyhledávat autobusové spojení do obce Domažlice na PC z pohodlí domova. Přestože je zde celá řada autobusových dopravců, jsou zde mobilní aplikace určené pro autobusovou dopravu, které sdružují různé dopravce včetně MHD v konkrétních městech čr, ale také mobilní apps konkrétních přepravců. Pokud jezdíte autobusy Student agency, jistě rádi využijete aplikaci můj vlak, která je dostupná také pro ověření autobusového spojení od autobusů studentagency. Drtivá většina programů je určena a dostupná pro telefony s operačním systémem Android a pro platformu iOS.
Jízdní řády vlaků
Jízdní řády od IDOSu jsou jednoznačně nejpoužívanější aplikací pro vyhledání jakéhokoli dopravního spojení v České republice. Tento online nástroj vám pomůže snadno a rychle vyhledat vlakové spojení a to včetně aktuálních informací o výlukách na železničních tratích, přesných informací o zpoždění jednotlivých vlaků, případně nejvýhodnější varianty navazujících spojení. Vy si zvolíte železniční stanici (nádraží Domažlice) odjezdu a příjezdu a systém za vás najde nejkratší a nejrychlejší trasu, která povede do vašeho cíle! Také pro ověření vlakového spoje jsou zde bezplatné mobilní aplikace. Pokud preferujete instalaci jízdního řádu na operační systém Android, stahujte zde. Pro mobilní telefony s iOS od Apple iPhone stahujte tuto aplikaci. Tyto mobilní aplikace jízdních řádů můžete zdarma stáhnout například na webových stránkách Českých drah. Zajímají vás přesné časy odjezdů a příjezdů včetně předpokládaného zpoždění? Zkuste plikaci můj vlak se kterou si můžete vyhledat vlakové spojení včetně podrobných informací a možnosti přímého nákupu jízdenky, zjistit nepřeberné informace o konkrétním vlaku a jeho aktuální pozici včetně průběžných aktualit. Dále si snadno ověříte info z odjezdových tabulí, spožděních, nástupišti či odjezdové koleji. Jako přihlášený uživatel navíc můžete využívat "správce zakoupených jízdenek" pro lepší přehled o zakoupených jízdách a snadné opakování předešlých nákupů a jejich předložení průvodčímu při kontrole ve vlaku!
Jízdní řády MHD
Městská hromadná doprava je především v hlavním městě Praze velmi důležitou součástí dopravního systému. Naše online jízdní řády umožňují kombinovat jak meziměstskou tak městskou dopravu tak, abyste našli to nejvýhodnější a nejrychlejší dopravní spojení po celé čr. Zadejte tedy odjezdové a příjezdové místo a systém vám dle aktuálních preferencí a změn na trasách nabídne dopravní spojení, které by mělo šetřit váš čas i peníze. Co se týká MHD Praha, ověřit dopravní spojení si můžete přímo na oficiálních webových stránkách dpp.cz. Pokud hledáte informace o městské hromadné dopravě ve vašem měste či obci, klikněte nejrpve v menu na správnou položku a přejděte do sekce MHD dopravy pro jednotlivá česká města. Pro nejaktuálnější informace je dobré navštívit webové stránky dopravního podniku v dané lokalitě.
Rezervace levných letenek
Všichni nabízejí levné letenky ale jak a kde je opravdu najít se dozvíte málokde. Pravdou je, že cena letenky se odvíjí od mnoha navzájem souvisejících faktorů a jen skuteční lovci jsou schopní sehnat ty nejlevnější letenky za korunu či euro :) Pro obyčejné smrtelníky, kteří nemohou trávit hledání leteckého spojení desítky hodin je zde vyhledávač leteckého spojení, který prohledává aktuální databáze letů od leteckých společností a dopravců z celého světa. Tyto systémy se nazývají Galileo a Amadeus. Nevíte jak si ověřit cenu letenky do vybrané lokality? Nevyplatí se daná destinace autobusem či vlakem a proto zvažujete cestu letadlem? Přejděte na sekce s letenkami a zkuste najít a porovnat ty nejlevnější letenky z akčních nabídek nízkonákladových leteckých společností, případně zvolit některý z charterových letů důvěryhodných cestovních kanceláří a agentur, kteří nabízejí low cost lety do turisticky oblíbených destinací nejen u moře či na horách.

Slide up