Domů » Vlaky » Tábor

Tábor

Jízdní řády vlaků Tábor

Sehnat levnou vlakovou jízdenku směr Tábor a vyhledat si vlakové spojení s odjezdem vlaku z konkrétní železniční stanice ve vašem okolí je otázkou minuty. Zprostředkováváme vyhledání a rezervaci vlakových jízdenek od Českých drah (ČD) z vlakového nádraží v Táboru a dalších železničních zastávek v České republice. Využijte jízdní řády vlaků (IDOS) a najděte si aktuální vlakový spoj Tábor a zpět a dostanete veškeré informace o odjezdech a příjezdech vlaků na preferované nádraží včetně cílové stanice. V jízdním řádu se dozvíte, zda pojedete rychlíkem nebo osobním vlakem a zda, případně kolik, přestupů na mezi-nádražích vás čeká. Pokud hledáte přímý vlakový spoj směr Tábor, nezapomeňte tento požadavek specifikovat ještě před vyhledáním požadovaného spojení. Pokud vás zajímá alternativní způsob dopravy, vyzkoušejte Tábor autobusem. Můžete si vybrat, zda chcete jednosměrný nebo zpáteční ticket, případně jízdenku bez přestupu! IDOS jízdní řády 2015-2016 jsou aktuální a pravidelně aktualizovanou (bezplatnou) online aplikací pro vyhledání vlakového nebo autobusového dopravního uzlu jak v Česku, tak v zahraničí.

Cena vlakové jízdenky & online prodej lístků do vlaku

Zajímá vás, jaká bude konečná cena jízdenky do zvolené lokality a jak na vlakovém lístku ušetřit a koupit jej co nejlevněji? Záleží, zda budete využívat pouze vnitrostátní vlakovou dopravu, případně také navazující mezinárodní vlakové spoje u který je konečná cena poměrně záhadou, protože do většiny evropských zemí se musí přestupovat a kalkulaci vlakové dopravy je potřeba provést na zahraničních vyhledávacích serverech. Pokud si chcete ověřit cenu vlakové jízdenky do Táboru v ČR, bude vám stačit výše uvedený jízdní řád vlaků od IDOSu, přes který si můžete vyhledat jednosměrné i zpáteční jízdenky do vlaků společností: České dráhy, RegioJet, LEO Express, Vogtlandbahn, GW Train Regio a dalších méně významných dopravců pro osobní přepravu, případně nákladní vlakovou dopravu (ČD Cargo). Cílová lokalita nemusí být dostupná vlakem, případně je výhodnější použít alternativní způsob dopravy? Vyzkoušejte meziměstskou autobusovou dopravu, případně levnou MHD pro Tábor. IDOS za vás najde ideální trasu a ověří cenu jízdného! Využijte náš zcela nově aktualizovaný a zpřesněný vlakový jízdní řád pro lokalitu Tábor a okolní obce pro rok 2018-2019.
Některé letecké společnosti slibují sjednat objednávku těch nejlevnějších letenek, ale v průběhu rezervace se jakci zapomenou zmínit, že k uvedené...
Internet nám usnadnil celou řadu věcí a o možnosti vyhledávání dopravních spojení vlaků, autobusů či mhd dopravy (městská hromadná doprava v...
Málokdo dnes hledá jakýkoli dopravní spoj přes tištěný jízdní řád ať již jde o vlaky či autobusy. Pomůžeme vám vyhledat dopravní (vlakové) spojení...
Na českém internetu neexistuje komplexní a pravidelně aktualizovaná databáze taxi služeb v Praze, ale i pro ostatní velká i menší města České...
Věděli jste, že pomocí služby eJízdenka si můžete koupit vlakovou jízdenku online v eshopu jak u Českých drah, tak na stránkách konkurenčních dopravců? Konečnou cenu jízdného si můžete ověřit v eshopu na webu www.cd.cz, kde najdete také akční nabídky nejlevnějších vlakových jízdenek směr Tábor se slevou. Ušetřit na vlakové dopravě můžete také tím, že si zřídíte, respektive přihlásíte se do věrnostního programu Českých drah a budete sbírat ČD body za každou prodanou (koupenou) jízdenku do vlaku. Pokud vám není cokoli jasné, můžete kontaktovat zákaznickou podporu na telefonu: +420 840 112 113 nebo emailu: info@cd.cz. Pokud si potřebujete najít vlakové spojení do Táboru (jiných vlakových stanic), vyhledejte a kupte si jednosměrnou či zpáteční vlakovou jízdenku na nádraží v Táboru přes IDOS jízdní řád (výše).

Vlakový spoj Tábor a zpět (nádraží )

Pokud znáte odjezdovou a příjezdovou vlakovou stanici, datum a čas odjezdu a příjezdu vlaku, můžete si vyhledat vlakový spoj z místního železničního nádraží Tábor a zpět přes rezervační systém IDOS (http://jizdnirady.idnes.cz). Kompletní seznam železničních stanic a nádraží v místě odjezdu a příjezdu najdete na serveru wikipedia, ale můžete použít také výše uvedený rezervační formulář a najít si vlakový spoj nejblíže vašemu odjezdovému a příjezdovýmu místu. Nevíte, jak si koupit vlakovou jízdenku od Českých drah? Kromě klasického nákupu na pokladně (jízdenky a místenky do vlaku si můžete zakoupit u pokladní přepážky přímo v železniční stanici) je možné využít také specializované jízdenkové automaty, nakoupit jízdenku směr Tábor u průvodčího ve vlaku nebo u partnerů ČD.
Slevy pro děti, studenty, důchodce, tělesně a zdravotně postižené
Režijní průkazy tak nějak potichu končí, ale mnozí lidé stále jezdí zadarmo! A to různými způsoby. Níže najdete zajímavé slevy na autobusovém i vlakovém jízdném a všechny možnosti, jak získat výraznou slevu (obvykle v procentech z ceny palubního lístku) v podobě slevové kartičky, junior pasu a jiných slevových poukázek a jízdenek. Nezapomeňte se informovat, který typ slevového poukazu se hodí právě pro vaše potřeby. Největší slevy na jízdném čekají na zdravotně postižené spoluobčany, důchodce a děti. Více o možnostech vydávání slev na jízdném ve městě Tábor najdete na internetu, stačí hledat.
 • dítě (0-5 let)
 • dítě (6-9 let)
 • dítě (10-14 let)
 • junior (15-17 let)
 • junior (18-25 let)
 • dospělý (26-59 let)
 • dospělý (60-69 let)
 • důchodce (15-25 let)
 • důchodce (26-59 let)
 • důchodce (60-69 let)
 • důchodce (70 let a starší)
 • IN 25 s Rail plus
 • IN 25 bez Rail plus
 • IN 50 s Rail plus
 • IN 50 bez Rail plus
 • průkaz ZTP
 • průkaz ZTP/P
 • průvodce ZTP/P
 • návštěva dětí v ústavu
 • IN 25 + ZTP s Rail plus
 • IN 25 + ZTP bez Rail plus
 • IN 25 + ZTP/P s Rail plus
 • IN 25 + ZTP/P bez Rail plus
 • IN 100 1. tř. s Rail plus
 • IN 100 1. tř. bez Rail plus
 • IN 100 2. tř. s Rail plus
 • BahnCard 25 s Rail plus
 • BahnCard 50 s Rail plus
 • BahnCard 100 s Rail plus
 • Žel. průk. ČD s Rail plus
 • Žel. průk. ČD bez Rail plus
 • pouze Rail plus
 • KLASIK RAIL PLUS SR
 • MAXI KLASIK SR
 • průkaz ŤZP SR
 • průkaz ŤZP/ŤZP-S SR
 • Žel. průk. SR
 • VorteilsCard
 • VorteilsCard s Rail plus
Nově si můžete koupit vlakovou jízdenku také online na internetu, případně formou SMS zprávy a pomocí smartphone aplikace (mobilní telefony a TeleTiket aplikace). V případě, že vás zajímají všechny platební možnosti a varianty úhrady jízdného, najdete je na oficiálním webu www.cd.cz v sekci jízdenek a jejich úhrady. Nezapomeňte, že při cestování vlakem do zahraničí se nedozvíte konečnou cenu jízdného ihned při vyhledání vlakového spoje, ale až po sečtení cen za navazující zahraniční trasu. Důležitou informací je globální cena (EN 1237, FR 9501) obvykle uvedena pod těmito normami. V případě, že vás zajímají odjezdy vlaků přes hlavní autobusové nádraží Tábor, jste na správné stránce. V opačném případě, pokud potřebujete vyhledat vedlejší vlaková nádraží a stanice vlaků, hledejte dále.

Vlakové nádraží Tábor

Kde se nachází vlakové nádraží Tábor a o jak významný železniční uzel se jedná? Zajímavé informace o železničních stanicí můžete najít v informačním centru Českých drah, přímo na webu cd.cz. ČD zde poskytují zajímavé informace o tom, zda je možné ve vlakové stanici Tábor provádět platby přes mezinárodní pokladní přepážku, zda je možné uhradit jízdenku v EUR, případně platební kartou. Je stanice vybavena automatem na výdej jízdenek MHD a označovačem lístků? Je zde úschovna kol, restaurace či bezbariérové WC? Tato a další fakta o vlakovém nádraží v obci Tábor najdete právě v databázi Českých drah. Chcete si prohlédnout vlakové nádraží ve městě Tábor na mapách google, případně využít mapových podkladů společnosti seznam.cz, kde si můžete vyhledat i vlakové spojení a zobrazit si jej na mapě (základní, turistická, satelitní), ale jsou zde i služby jako plánování trasy či GPS včetně souřadnic. Na oficiálním webu vlakového nádraží v Táboru najdete kontaktní informace, adresu vlakové stanice, počet a umístění nástupišť, telefon na výpravčího a další užitečné info. Jaká je zde otevírací doba a jsou v blízkosti vlakového nádraží Tábor obchody, restaurace?
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Vlakové spoje: Tábor
Hledáte aktuální jízdní řády vlaků, případně seznam železničních stanic pro Tábor? Najít vlakové nádraží nebo železniční stanici v dané obci je snadné, pokud použijete výše uvedený formulář, který je napojený na IDOS jízdní řády vlaků a autobusů. Níže zvolte obec, kam si chcete koupit vlakovou jízdenku (tiket) a vyhledejte si vlakový spoj - Tábor - a zpět. Informace o odjezdech a příjezdech najdete opět na stránkách idos.cz, který spravuje jízdní řády vlaků Českých drah. Ověřte si cenu jízdenky vlakem!

Pokuty MHD: Tábor
Jezdíte načerno a už vás někdy chytil revizor městské hromadné dopravy ve městě Tábor, případně jeho okolí? Pokuty za cestování bez platného lístku jsou vysoké, ale ještě vyšší jsou v případě, že dojde k opožděné splátce pokuty nastavené od revizora v MHD, který vás chytil při cestování bez platného lístku na tramvaj, metro, autobus či vlak. Jaké jsou promlčecí lhůty a pokuty za jízdu načerno v MHD Tábor se dozvíte zpravidla na webových stránkách dopravního podniku v místě vašeho bydliště. Jedno je ale jisté, cestovat bez platné a řádně zaplacené jízdenky se dlouhodobě nevyplatí. Pokuty v MHD Tábor od revizorů V diskusi o poplatcích za správní řízení u města nebo dopravního podniku se dozvíte nejen to, kolik zaplatíte revizorům za neplatný lístek, ale také zajímavé rady a tipy jak nenaletět na triky revizorů v MHD Tábor (jízdné na autobusy, vlaky, tramvaje, metra), případně na linkách meziměstských autobusů a vlaků. Stejně jako cestovné, i pokuty v MHD zdražují a stejně tak i náklady na vymáhání pohledávek spojených s jízdou na černo a následným správním řízením. Výši přirážky vám kromě revizora oznámí také vymahatel (exekutor či vymahatelská agentura) a zaplatit pokutu můžete zpravidla na doplatkové pokladně.
Prodej e-jízdenek online
Možná jste si všimli, že při vyhledávání v jízdním řádu autobusů IDOS máte možnost některé autobusové jízdenky zakoupit online přes internet prostřednictvím služby AMSBUS (Automatizovaný Místenkový Systém BUSů), což není nic jiného, než předprodejní systém pro dálkové a mezinárodní linky autobusové dopravy, který poskytuje a provozuje společnost ČSAD Střední Čechy (zákaznická podpora). Díky pravidelně aktualizovaným informacím o rozprodanosti jízdenek (místenek) do jednotlivých autobusů pomocí rozšířené sítě dispečerských poboček je možné celkem přesně sledovat vytížení jednotlivých autobusů a nabídnout online prodej e-jízdenek do autobusu směr Tábor a okolí. Koupit ejízdenku můžete velmi snadno přes IDOS vyhledávací formulář zadáním požadovaného autobusového spojení, případně na serveru amsbus.cz, kde najdete veškeré důležité informace a rady k nákupu autobusových jízdenek přes internet včetně možnosti vrácení e-jízdenky.
Jízdní řády autobusů
Pokud jste jako já a mnoho jiných měli problémy s vyhledáním dopravního spojení z konkrétní lokality v České republice, ale i zahraničí a nemohli jste najít ten nejvhodnější a nejlevnější autobusový spoj, jistě jste hledali jiné - náhradní - řešení. Jistě, můžete využít jízdní řády v tištěné podobě, ale v době internetu jde pouze o náhradní řešení, které řeší spíše krizové situace, kdy nemáte "po ruce" internet. Dnes můžete mít kvalitní aplikaci "jízdní řády" na mobil (tablety, mobilní telefony), případně vyhledávat autobusové spojení do obce Tábor na PC z pohodlí domova. Přestože je zde celá řada autobusových dopravců, jsou zde mobilní aplikace určené pro autobusovou dopravu, které sdružují různé dopravce včetně MHD v konkrétních městech čr, ale také mobilní apps konkrétních přepravců. Pokud jezdíte autobusy Student agency, jistě rádi využijete aplikaci můj vlak, která je dostupná také pro ověření autobusového spojení od autobusů studentagency. Drtivá většina programů je určena a dostupná pro telefony s operačním systémem Android a pro platformu iOS.
Jízdní řády vlaků
Jízdní řády od IDOSu jsou jednoznačně nejpoužívanější aplikací pro vyhledání jakéhokoli dopravního spojení v České republice. Tento online nástroj vám pomůže snadno a rychle vyhledat vlakové spojení a to včetně aktuálních informací o výlukách na železničních tratích, přesných informací o zpoždění jednotlivých vlaků, případně nejvýhodnější varianty navazujících spojení. Vy si zvolíte železniční stanici (nádraží Tábor) odjezdu a příjezdu a systém za vás najde nejkratší a nejrychlejší trasu, která povede do vašeho cíle! Také pro ověření vlakového spoje jsou zde bezplatné mobilní aplikace. Pokud preferujete instalaci jízdního řádu na operační systém Android, stahujte zde. Pro mobilní telefony s iOS od Apple iPhone stahujte tuto aplikaci. Tyto mobilní aplikace jízdních řádů můžete zdarma stáhnout například na webových stránkách Českých drah. Zajímají vás přesné časy odjezdů a příjezdů včetně předpokládaného zpoždění? Zkuste plikaci můj vlak se kterou si můžete vyhledat vlakové spojení včetně podrobných informací a možnosti přímého nákupu jízdenky, zjistit nepřeberné informace o konkrétním vlaku a jeho aktuální pozici včetně průběžných aktualit. Dále si snadno ověříte info z odjezdových tabulí, spožděních, nástupišti či odjezdové koleji. Jako přihlášený uživatel navíc můžete využívat "správce zakoupených jízdenek" pro lepší přehled o zakoupených jízdách a snadné opakování předešlých nákupů a jejich předložení průvodčímu při kontrole ve vlaku!
Jízdní řády MHD
Městská hromadná doprava je především v hlavním městě Praze velmi důležitou součástí dopravního systému. Naše online jízdní řády umožňují kombinovat jak meziměstskou tak městskou dopravu tak, abyste našli to nejvýhodnější a nejrychlejší dopravní spojení po celé čr. Zadejte tedy odjezdové a příjezdové místo a systém vám dle aktuálních preferencí a změn na trasách nabídne dopravní spojení, které by mělo šetřit váš čas i peníze. Co se týká MHD Praha, ověřit dopravní spojení si můžete přímo na oficiálních webových stránkách dpp.cz. Pokud hledáte informace o městské hromadné dopravě ve vašem měste či obci, klikněte nejrpve v menu na správnou položku a přejděte do sekce MHD dopravy pro jednotlivá česká města. Pro nejaktuálnější informace je dobré navštívit webové stránky dopravního podniku v dané lokalitě.
Rezervace levných letenek
Všichni nabízejí levné letenky ale jak a kde je opravdu najít se dozvíte málokde. Pravdou je, že cena letenky se odvíjí od mnoha navzájem souvisejících faktorů a jen skuteční lovci jsou schopní sehnat ty nejlevnější letenky za korunu či euro :) Pro obyčejné smrtelníky, kteří nemohou trávit hledání leteckého spojení desítky hodin je zde vyhledávač leteckého spojení, který prohledává aktuální databáze letů od leteckých společností a dopravců z celého světa. Tyto systémy se nazývají Galileo a Amadeus. Nevíte jak si ověřit cenu letenky do vybrané lokality? Nevyplatí se daná destinace autobusem či vlakem a proto zvažujete cestu letadlem? Přejděte na sekce s letenkami a zkuste najít a porovnat ty nejlevnější letenky z akčních nabídek nízkonákladových leteckých společností, případně zvolit některý z charterových letů důvěryhodných cestovních kanceláří a agentur, kteří nabízejí low cost lety do turisticky oblíbených destinací nejen u moře či na horách.

Slide up