Domů » Doprava » IDOS vlaky: spojení & jak vyhledat nejrychlejší a nejlevnější trasu!

IDOS vlaky: spojení & jak vyhledat nejrychlejší a nejlevnější trasu!

Jízdní řády & doprava: | Napsal: host
Komentáře (0)
Odpovědět

Málokdo dnes hledá jakýkoli dopravní spoj přes tištěný jízdní řád ať již jde o vlaky či autobusy. Pomůžeme vám vyhledat dopravní (vlakové) spojení přes IDOS vlaky, tedy online vyhledávač tras vlaků po celé České republice. Přes výše uvedený formulář si můžete ihned najít jakékoli železniční nádraží kdekoli v čr a ověřit si cenu vlakové jízdenky na příjezdové nádraží dle vaší volby. Tato vyhledávací databáze je napojena přímo na rezervační systém IDOS a vy tak máte možnost nalezený spoj rezervovat a zakoupit on-line přímo přes webovou stránku, respektive přes váš mobilní telefon a pomocí SMS zprávy přes vašeho mobilního operátora. Kromě výše uvedeného zde najdete také kompletní seznam (databázi) železničních stanic (nádraží) z celého Česka a můžete tak sledovat odjezdy a příjezdy vlaků včetně detailních informací o jejich zpoždění přímo z pohodlí domova nebo mobilu! Najděte si výhodný spoj vlakem odkudkoli a ušetřete čas i peníze!

Najděte si vlakový spoj včetně detailních informací

Pochopitelně, že hledáte internetové jízdní řády vlaků a autobusů od IDOS (iDnes), protože tato aplikace nabízí skutečně komplexní dopravní informační službu, která kromě vyhledání vlakového spoje od IDOSu zobrazí také výluky na vámi zvolené železniční trase, zjednodušené i komplexní ceníky služeb včetně celkové ceny za vlakovou jízdenku dle vaší volby. Během vyhledávání dopravního spojení si můžete nechat zobrazit podrobné informace o konkrétním vlaku jak Českých drah, tak ostatních železničních dopravců, kteří v čr operují. Online jízdní řád  umožňuje vyhledávat jak tuzemská, tak mezinárodní vlaková spojení po celé Evropě, případně vám systém nabídne rezervaci levné letenky. Aplikace zobrazuje slevy na jízdném, ale jen pro konkrétní trasu. Pokud máte junior pas, ZTP kartu či jiný slevový kupon, bude konečná cena za vlakovou jízdenku ještě nižší! 

Píšeme pro vás aktuality ze světa dopravy v čr i zahraničí. Zprostředkováme a vyhledáme vám vlakové, autobusové či letecké spojení do jakékoli světové lokality. Preferujeme hledání dopravního spoje přes IDOS jízdní řády vlaků a autobusů včetně pravidelných linek městské hromadné dopravy pro jednotlivá města České republiky. Tento konkrétní článek se týká hlavně tohoto tématu: IDOS vlaky: spojení & jak vyhledat nejrychlejší a nejlevnější trasu!.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Jízdní řády autobusů
Pokud jste jako já a mnoho jiných měli problémy s vyhledáním dopravního spojení z konkrétní lokality v České republice, ale i zahraničí a nemohli jste najít ten nejvhodnější a nejlevnější autobusový spoj, jistě jste hledali jiné - náhradní - řešení. Jistě, můžete využít jízdní řády v tištěné podobě, ale v době internetu jde pouze o náhradní řešení, které řeší spíše krizové situace, kdy nemáte "po ruce" internet. Dnes můžete mít kvalitní aplikaci "jízdní řády" na mobil (tablety, mobilní telefony), případně vyhledávat autobusové spojení na PC. Přestože je zde celá řada autobusových dopravců, jsou zde mobilní aplikace určené pro autobusovou dopravu, které sdružují různé dopravce včetně MHD v konkrétních městech čr, ale také mobilní apps konkrétních přepravců. Pokud jezdíte autobusy Student agency, jistě rádi využijete aplikaci můj vlak, která je dostupná také pro ověření autobusového spojení od autobusů studentagency. Drtivá většina programů je určena a dostupná pro telefony s operačním systémem Android a pro platformu iOS.
Jízdní řády vlaků
Jízdní řády od IDOSu jsou jednoznačně nejpoužívanější aplikací pro vyhledání jakéhokoli dopravního spojení v České republice. Tento online nástroj vám pomůže snadno a rychle vyhledat vlakové spojení a to včetně aktuálních informací o výlukách na železničních tratích, přesných informací o zpoždění jednotlivých vlaků, případně nejvýhodnější varianty navazujících spojení. Vy si zvolíte železniční stanici (nádraží) odjezdu a příjezdu a systém za vás najde nejkratší a nejrychlejší trasu, která povede do vašeho cíle! Také pro ověření vlakového spoje jsou zde bezplatné mobilní aplikace. Pokud preferujete instalaci jízdního řádu na operační systém Android, stahujte zde. Pro mobilní telefony s iOS od Apple iPhone stahujte tuto aplikaci. Tyto mobilní aplikace jízdních řádů můžete zdarma stáhnout například na webových stránkách Českých drah. Zajímají vás přesné časy odjezdů a příjezdů včetně předpokládaného zpoždění? Zkuste plikaci můj vlak se kterou si můžete vyhledat vlakové spojení včetně podrobných informací a možnosti přímého nákupu jízdenky, zjistit nepřeberné informace o konkrétním vlaku a jeho aktuální pozici včetně průběžných aktualit. Dále si snadno ověříte info z odjezdových tabulí, spožděních, nástupišti či odjezdové koleji. Jako přihlášený uživatel navíc můžete využívat "správce zakoupených jízdenek" pro lepší přehled o zakoupených jízdách a snadné opakování předešlých nákupů a jejich předložení průvodčímu při kontrole ve vlaku!
Jízdní řády MHD
Městská hromadná doprava je především v hlavním městě Praze velmi důležitou součástí dopravního systému. Naše online jízdní řády umožňují kombinovat jak meziměstskou tak městskou dopravu tak, abyste našli to nejvýhodnější a nejrychlejší dopravní spojení po celé čr. Zadejte tedy odjezdové a příjezdové místo a systém vám dle aktuálních preferencí a změn na trasách nabídne dopravní spojení, které by mělo šetřit váš čas i peníze. Co se týká MHD Praha, ověřit dopravní spojení si můžete přímo na oficiálních webových stránkách dpp.cz. Pokud hledáte informace o městské hromadné dopravě ve vašem měste či obci, klikněte nejrpve v menu na správnou položku a přejděte do sekce MHD dopravy pro jednotlivá česká města. Pro nejaktuálnější informace je dobré navštívit webové stránky dopravního podniku v dané lokalitě.
Rezervace levných letenek
Všichni nabízejí levné letenky ale jak a kde je opravdu najít se dozvíte málokde. Pravdou je, že cena letenky se odvíjí od mnoha navzájem souvisejících faktorů a jen skuteční lovci jsou schopní sehnat ty nejlevnější letenky za korunu či euro :) Pro obyčejné smrtelníky, kteří nemohou trávit hledání leteckého spojení desítky hodin je zde vyhledávač leteckého spojení, který prohledává aktuální databáze letů od leteckých společností a dopravců z celého světa. Tyto systémy se nazývají Galileo a Amadeus. Nevíte jak si ověřit cenu letenky do vybrané lokality? Nevyplatí se daná destinace autobusem či vlakem a proto zvažujete cestu letadlem? Přejděte na sekce s letenkami a zkuste najít a porovnat ty nejlevnější letenky z akčních nabídek nízkonákladových leteckých společností, případně zvolit některý z charterových letů důvěryhodných cestovních kanceláří a agentur, kteří nabízejí low cost lety do turisticky oblíbených destinací nejen u moře či na horách.

Slide up